Štěpán Ježek | | Dorost

Tři body a třetí místo v tabulce

Dorost

Fotbal je plný paradoxů, po nejhorším výkonu v sezóně přišel jeden z nejlepších výsledků. Herně to byla naprostá hrůza bez pohybu, nápadu a přesných přihrávek, jako by si mužstvo myslelo že se soupeř porazí sám, aniž bychom u toho museli běhat.

2. minuta – nadějný začátek kdy velmi pohledná akce z prvního doteku po ose Michal, Růža, Michal, únik z leva a Michal zakončuje po zemi k pravé tyči 1:0.

To nás ale uspalo a hned poté začalo naše trápení bez pohybu a přesnosti, ale i jakéhokoliv náznaku toho co umíme a trénujeme.

16. minuta – naštěstí vysvobození naší bezzubé koncovky, po rohu si ukázkový vlasťňák do vinglu dává hlavou hostující obránce 2:0. Další nezáživný úsek jako vystřižený z nějakého zápasu přípravek.

35. minuta – Michal vystihuje malou domů, je faulován brankářem a penalta je tady. Hňupík s přehledem posílá brankáře na druhou stranu a 3:0.

Druhý poločas a naše trápení, ale i góly pokračují.

52. minuta – po takové akci neakci, Rosťa nahrává Hňupíkovi a ten ukázkovým obstřelem po ose tvaru banánu, po zemi uklízí přesně k tyči 4:0.

66. minuta – náš únik a jasná šance, ale zpackaná a pravidlo „nedáš dostaneš“ se vyplnilo do puntíku. Mizerná nahrávka při našem útoku, protiútok a za našeho přihlížení hlavou sníženo na 4:1.

70. minuta – po dalším nepovedeném rohu, naštěstí z dálky střelou po zemi zvyšuje Adam Velich na 5:1.

73. minuta – po další naší zpackané hře si svou chvilku nepozornosti v bráně vybírá Hajda a pod tělem mu prochází střela z dálky 5:2.

Tak jak bylo napsáno výše, tři body sice máme doma, ale kam se vytratila ta naše kombinační hra plná pohybu opravdu nevím a kdyby byl výsledek opačný, tak se vůbec nemůžeme divit. Pomalu se blíží konec soutěže a prázdniny, ale soustředěnost, chuť nechat na hřišti všechno, užít si fotbal naplno, se někdy vytrácí stejně rychle jako rosa před každým zápasem.

Další zápas hrajeme na hřišti v Čimelicích v neděli 2.6. začátek od 10:00.