26. kolo, neděle 09.06.2024, 10:00

TJ Spartak SoběslavSK KAVAS VĚTROVY

Štěpán Ježek | | Dorost

Dorost

Hájíček - Koloušek, Doležal, Velich, Šedivý, Hňup, Petrásek, Mazouch, Žahour, Růžička, Hoang
Náhradníci: Kouba, Šimák, Mlčkovský, Jouza, Kolář, Tuček, Novák, Petráš

Branky: 79' Velich (p) - 62' Medek, 74' Smrž, 90' Smrž

Žluté karty: -

Červené karty: -

Rozhodčí: Radek Saidl

Stadion: Soběslav

Komentář

Zápas byl na pohled vyrovnaný, možná s mírnou převahou domácích. Kombinace domácích přehrávala hosty hlavně  v momentech, kdy se dařilo hrát po zemi. Hosté evidentně přijeli bránit a čekat na příležitost k rychlým protiútokům. A ty se jim po přestávce bohužel dařily. V čem předčili hosté z Větrova domácí byla tvrdost zákroků. Rozhodčí si ale vybíral zákroky hostů poskrovnu. Výsledek tedy příliš stav na hřišti nereflektuje, ale takový je fotbal.

Poslední zápas na domácím hřišti jsme odehráli s vedoucím mužstvem celé soutěže a jeho síla byla znát i když soupeř nebyl v kompletní sestavě.

Hrál se pohledný fotbal z obou stran, ale góly dávaly hlavně hosté.

6. minuta – nejlepší náš hráč a kapitán Petrys vyváží míč středem, přesnou ulicí nachází Hňupíka, ten však zakončuje těsně vedle.

11. minuta – přesný centr zprava nachází znovu Hňupíka, ale ten si pouze rozhodil účes špatně trefenou hlavičkou.

17. minuta – další přesná ulice, tentokrát na Růžu, ten se však 200% šance zalekl a dal to přesně do náručí brankáře.

Pár minut bez vyložených šancí, či náznaku ohrožení branky, a tak kapitán Petrys nemajíc komu přihrát pálí dvakrát z dálky, ale poprvé vypráší síť za brankou a podruhé „málem trefil tenistu na vedlejším kurtu“.

45. minuta – na přímák z ideální pozice pro leváka vyslán gólman Hajda, ale jeho střela skončila ve zdi, takže se akorát proběhl od brány k bráně a zase zpět.

62 a 74. minuta – pár zmatků v obraně a rázem je to 0:2.

78. minuta – penalta za ruku pro nás, která s největší pravděpodobností nebyla, ale alespoň jsme dali gól, protože ze hry bychom ho asi tento den nedali i kdyby se hrálo do večera.

Nádech k posledním útokům na bránu hostů, ale nejlepší hráč hostů si z našich hráčů udělal dobrý den, jedna klika, druhá klika a 1:3.

Herně to nebylo vůbec špatné, ale bez gólů se nedá vyhrávat, a tak za týden si to s Protivínem rozdáme o třetí místo.

Poslední zápas této sezóny se odehraje v sobotu 15.6. na hřišti v Protivíně od 10:00.

Pavel Kučera, trenér.

5 Doležal Patrik O 0 0 0 0