Hájíček - Šedivý, Doležal, Žahour, Mazouch, Hoško, Velich, Urban, Růžička, Hňup, Petrásek (K), Koloušek, Jouza, Hunh Hoang, Mlčkovský, Novák, Tuček

Branky: j11' Hoško, 44' Hoško, 51' Hoško, 78' Urban - 86' Musil

Rozhodčí: Novák

Diváci: 48

Stadion: Soběslav

Ohlasy

První mistrovské utkání, zima, sníh, vítr prostě zima je zpět v plné parádě. Na lavičce 6 náhradníků, ale těm se tam v té zimě ani nechce. Kombinace vázne fotbal stojí za prd, Kardaška je jasně herně lepší, ale mi dáváme góly a na ty se hraje.

V 8. minutě proti nám rozhodčí pískl penaltu, které se diví i hosté a jak jsou z ní překvapeni, tak jí kopnou tak špatně, že Hajda vyniká poprvé.

11. minuta – herně se nám nedařilo, a tak jsme zjednodušili hru, Hajda v bráně vyslal dlouhým výhozem Michal Hoška do prvního úniku 1:0.

44. minuta – první tři dobré přihrávky po sobě a Michal znovu sám před brankářem 2:0.

51. minuta – podruhé tři dobré přihrávky za sebou a znovu Michal v úniku 3:0.

Pak stále stejný obrázek, naše špatná hra, "Kardaška" stále v převaze a od nás jeden samostatný únik za druhým a festival neproměněných tutovek.

78. minuta – stoper Adam na výletě a zprava předložil před prázdnou bránu míč Rosťovi, který se už tentokrát trefil 4:0.

Poté jsme hostům darovali, místo přihrávky do dalšího úniku, míč přesně na nohu a ti připravili našeho gólmana o čisté konto 4:1.

Další zápas jedeme v sobotu 30.3. do Jistebnice, začátek od 10:00.