Dorost Soběslavi v prvním jarním kole nezaváhal

Sestava Soběslavi:

T. Hájíček – D. Šedivý, A. Velich, P. Doležal, D. Koloušek – A. Žahour, D. Petrásek, P. Hňup, Vo Tuan Hung - M. Hoško, H. Růžička

Střídající: F. Mlčovský, J. Jouza, R. Urban, J. Tuček P. Mazouch, A. Novák

Góly:        11. min. Michal Hoško

44. min. Michal Hoško

51. min. Michal Hoško   (a dalších 5 tutovek spálil!!!)

78. min. Rosťa Urban     (a ten to samé, minimálně 3!!!)

První mistrovské utkání, zima, sníh, vítr prostě zima je zpět v plné parádě. Na lavičce 6 náhradníků, ale těm se tam v té zimě ani nechce. Kombinace vázne fotbal stojí za prd, "Kardaška" je jasně herně lepší, ale mi dáváme góly a na ty se hraje.

V 8. minutě proti nám rozhodčí pískl penaltu, které se diví i hosté a jak jsou z ní překvapeni, tak jí kopnou tak špatně, že Hajda vyniká poprvé.

11. minuta – herně se nám nedařilo, a tak jsme zjednodušili hru, Hajda v bráně vyslal dlouhým výhozem Michal Hoška do prvního úniku 1:0.

44. minuta – první tři dobré přihrávky po sobě a Michal znovu sám před brankářem 2:0.

51. minuta – podruhé tři dobré přihrávky za sebou a znovu Michal v úniku 3:0.

Pak stále stejný obrázek, naše špatná hra, "Kardaška" stále v převaze a od nás jeden samostatný únik za druhým a festival neproměněných tutovek.

78. minuta – stoper Adam na výletě a zprava předložil před prázdnou bránu míč Rosťovi, který se už tentokrát trefil 4:0.

Poté jsme hostům darovali, místo přihrávky do dalšího úniku, míč přesně na nohu a ti připravili našeho gólmana o čisté konto 4:1.

Další zápas jedeme v sobotu 30.3. do Jistebnice, začátek od 10:00.