4:3 (1:1)

TJ Spartak Soběslav:

Hájíček - Šedivý, Doležal, Žahour, Mazouch, Honag, Hoško, Velich, Hňup, Petrásek (K), Růžička
Náhradníci: Mlčkovský, Kolář, Jouza, Kouba, Urban, Tuček

Branky: 10' Hoško, 53' Hoško, 70' Růžička - 4' Jansa, 88' Zákostelecký, 90' Laszák

Žluté karty: Žahour (3'), Urban (31'), Velich (88') - Suda (34')

Červené karty: -

Rozhodčí: Radek Papáček

Diváci: 50

Stadion: Soběslav

Ohlasy

Sestava se nám konečně trochu ustálila, a tak zahajovací jedenáctka konečně působí fotbalovým dojmem a je schopná produkovat pohledný a účelný fotbal.

4. minuta – akce na první dotek a David Petrásek se dostává ke střele, ale těsně vedle.

5. minuta – „Nedáš dostaneš“ se vyplnilo vzápětí. Ještě polo spící Adam Žahour dělá chybu a fauluje, z přímého kopu nedokážeme pokrýt hlavičkujícího soupeře, přesná hlava k tyči a náš gólman, jak je dlouhý, tak je krátký, nedosáhl 0:1.

10. minuta – stoper Adam Velich vyváží míč z naší půlky a přesnou přihrávkou do běhu nachází Michala Hoška a ten nedává gólmanovy střelou po zemi k pravé tyči žádnou šanci 1:1.

Poté jsme mohli rovnou zahájit pálení čarodějnic, protože to, co jsme spálili by vystačilo na zapálení ohňů kolem celé Soběslavi...

53. minuta – druhá půle a akce jako přes kopírák z 10. minuty Velich – Hoško, ten samý roh branky a 2:1.

A zase to pálení i těch nejvyloženějších šancí, vypsání jmen by zabralo hodně místa v této reportáži.

70. minuta – zase jedna z našich akcí Kryštof Kouba pálí, ale tak že je to přihrávka a Hynek Růžička propaluje gólmana hostů 3:1.

A znovu a znovu pálíme jednu šanci za druhou a děláme si z jasného utkání drama, dvě chyby a remíza 3:3 je na světě. Škoda, jasný zápas a jenom jeden bod.

Penalty a v těch Hajda vyniká, jednu čapnul a jednu vytlačil očima na tyč a druhý bod je náš.

Další zápas zajíždíme v sobotu 4.5. na hřišti do Blatné.