Hájíček - Doležal, Žahour, Mazouch, Velich, Hňup, Petrásek (K), Růžička, Mlčkovský, Jouza, Tuček
Náhradníci: Šimák, Koloušek, Novák, Hoško, Kolář

Branky: 6' Hrunek - 3' Hoško, 21' Hňup, 86' Hoško

Žluté karty: 75' Hejný - 69' Koloušek, 89' Jouza

Stadion: Kovářov

Komentář

Povinná výhra na hřišti předposledního týmu.

Ohlasy

Na další zápas jsme zajeli na hřiště do Kovářova, hřiště nic moc, pršelo a foukalo, takže někteří borci při rozcvičce ani nevyndali ruce z kapes. Naštěstí to nemělo vliv na začátek zápasu (kromě šesté minuty).

3. minuta – Hňupík přesným pasem posílá Michala do prvního úniku, ten se stihne nacpat před obránce a střílí první gól zápasu pod pomalu padajícího gólmana 0:1.

6. minuta – vyražený balón z 25 metrů posílá krásnou střelou, která zpočátku vypadala, že půjde nad, ale nakonec zaplula přesně pod břevno. Hajda se červená, naštěstí naposled 1:1.

21. minuta – po autovém vhazování se dostává k míči Hňupík a mezírkou mezi nohama gólmana zvyšuje na 2:1.

Michal dvakrát v úniku zakončuje těsně k tyči, bohužel z venkovní strany.

Růža se rozhodl že nám ukáže, jak umí vystřelit i z dálky, rána jako z děla, bohužel málem trefil na parkovišti stojící autobus.

70. minuta – Dan se rozhodl, že bude místo fotbalu řečnit a rozhodčí to ohodnotil lépe a dráž než učitelka ve škole. Žluta, žlutá, červená – pokladník si mne ruce, ale ostatním tím Dan způsobil nemalé potíže. Naštěstí jsme tlak domácích dokázali ustát a v 86 minutě Michal v posledním úniku dělá kliku i gólmanovy a dává do prázdné 1:3.

Rozhodnuto, body se vezou do Sobíku, ještě zařvat oslavný song a hurá domů.

Další zápas hrajeme doma v neděli 26.5. hostíme Bechyni/Stádlec, začátek od 10:00.