Hájíček - Šedivý, Doležal, Žahour, Mazouch, Hoško, Velich, Hňup, Petrásek (K), Koloušek, Hoang
Náhradníci: Mlčkovský, Kouba, Urban, Jouza, Tuček

Žluté karty: 42' Pešta, 69' Herza - 61' Hoško, 65' Velich

Rozhodčí: David Rothschedl

Diváci: 50

Stadion: Týn/Vlt.

Komentář

Hráči našeho dorostu zajížděli v neděli na hřiště favorita a druhého celku tabulky do Týna nad Vltavou. První branku vsítil sice favorit, ale po konečném hvizdu se radovali naši kluci a do tabulky si připsali všechny tři body. Ve druhém poločase vývoj skóre otočili Michal Hoško a Patrik Hňup.

Ohlasy

V neděli jsme se utkali s týmem Týn nad Vltavou, druhým v tabulce, a na jejich hřišti jsme ukázali svou sílu! ???? Už v prvních minutách jsme měli šanci otevřít skóre, ale bohužel jsme ji neproměnili. Přesto jsme neztratili víru a začali hrát podle naší oblíbené fotbalové taktiky tiki taka. Avšak soupeř nás překvapil a vstřelil gól, což nás přimělo soustředit se na 2. poločas.
Ve druhém poločase jsme vstoupili s odhodláním a nasazením, jako bychom hráli finále. Jak náš kouč Pavel Kučera říkal před zápasem: " Jedeme sem pro 3 body!" Každý hráč dal na hřišti všechno a naše snaha nakonec přinesla ovoce. V 67. minutě se nám podařilo vyrovnat díky skvělé akci celého týmu, jako by to bylo v učebnici fotbalu a @michal_hosko7, který zahájil útok a zakončil ho nádhernou střelou do šibenice. Následovala další famózní akce, kdy @petras.da asistoval jako Lionel Messi Patrikovi Hňupíkovi, který se trefil a poslal nás do vedení 2:1! ❤️
Poté jsme se soustředili na obranu a díky úžasným zákrokům našeho brankáře @hajicek_tomas jsme udrželi vedení až do konce zápasu. Hajda si zaslouženě odnesl ocenění Hráč zápasu!???? Skvělá práce, kluci!????
Děkujeme všem, kteří nás podpořili na naší cestě k vítězství! ????⚽️????