Utkání

Muži A: Fortuna Divize A

1. kolo, neděle 6. 8. 2023, Domažlice

TJ Jiskra Domažlice BTJ Spartak Soběslav

0:2 (0:0)
2. kolo, sobota 12. 8. 2023, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavSK Hořovice

2:3 (0:2)
3. kolo, neděle 20. 8. 2023, stadion Vajgar / tráva

FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910TJ Spartak Soběslav

2:0 (1:0)
4. kolo, sobota 26. 8. 2023, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavFK PŘÍBRAM B

2:5 (1:3)
5. kolo, sobota 2. 9. 2023, Tachov/tráva

FK TachovTJ Spartak Soběslav

1:3 (0:1)
6. kolo, sobota 9. 9. 2023, Katovice / tráva

SK OTAVA KatoviceTJ Spartak Soběslav

3:2 (1:0)
7. kolo, sobota 16. 9. 2023, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavFC Rokycany

4:0 (0:0)
8. kolo, sobota 23. 9. 2023, Komárov

FK KomárovTJ Spartak Soběslav

2:2 (1:1)
9. kolo, sobota 30. 9. 2023, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavSK SENCO Doubravka

2:0 (0:0)
10. kolo, sobota 7. 10. 2023, Aritma Praha / UMT

SK Aritma PrahaTJ Spartak Soběslav

5:0 (1:0)
11. kolo, sobota 14. 10. 2023, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavSK Klatovy 1898

5:1 (2:0)
12. kolo, sobota 21. 10. 2023, Mariánské Lázně / tráva

FC VIKTORIA Mariánské LázněTJ Spartak Soběslav

3:0 (2:0)
13. kolo, sobota 28. 10. 2023, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavFK Baník Sokolov 1948

2:2 (1:0)
14. kolo, sobota 4. 11. 2023, Český Krumlov

FK Slavoj Český KrumlovTJ Spartak Soběslav

0:2 (0:2)
15. kolo, sobota 11. 11. 2023, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavSK Petřín Plzeň

1:1 (0:1)
17. kolo, sobota 9. 3. 2024, Hořovice - UMT

SK HořoviceTJ Spartak Soběslav

1:2 (0:1)
18. kolo, sobota 16. 3. 2024, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavFK JINDŘICHŮV HRADEC 1910

0:0 (0:0)
19. kolo, sobota 23. 3. 2024, Stadion Na Litavce - UMT

FK PŘÍBRAM BTJ Spartak Soběslav

3:2 (2:1)
20. kolo, sobota 30. 3. 2024, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavFK Tachov

2:1 (0:1)
21. kolo, neděle 7. 4. 2024, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavSK OTAVA Katovice

3:2 (3:1)
22. kolo, sobota 13. 4. 2024, Rokycany / tráva

FC RokycanyTJ Spartak Soběslav

2:0 (0:0)
23. kolo, sobota 20. 4. 2024, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavFK Komárov

5:2 (1:2)
24. kolo, sobota 27. 4. 2024, Senco Doubravka / tráva

SK SENCO DoubravkaTJ Spartak Soběslav

1:2 (1:1)
25. kolo, sobota 4. 5. 2024, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavSK Aritma Praha

1:0 (0:0)
26. kolo, sobota 11. 5. 2024, Klatovy

SK Klatovy 1898TJ Spartak Soběslav

2:4 (1:1)
27. kolo, sobota 18. 5. 2024, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavFC VIKTORIA Mariánské Lázně

3:1 (2:1)
28. kolo, sobota 25. 5. 2024, B. Němcové / tráva

FK Baník Sokolov 1948TJ Spartak Soběslav

29. kolo, sobota 1. 6. 2024, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavFK Slavoj Český Krumlov

30. kolo, pátek 7. 6. 2024, SK Petřín Plzeň / tráva

SK Petřín PlzeňTJ Spartak Soběslav

16. kolo, sobota 15. 6. 2024, Soběslav / tráva

TJ Spartak SoběslavTJ Jiskra Domažlice B