Červenec - Hoffmann, Zeman, Hájek, Kubart, Macák, Pavlík, Boháč (K), Račák, Vaněk, Pravda
Náhradníci: Coufal, Hromada, Vítovec, Boucník, Bouchal, Dumbrovský

Rozhodčí: Jakub Hamouz - Adam Beneš, Ondřej Ježek

Diváci: 156

Stadion: SK Petřín Plzeň / tráva

Komentář

Plzeň nám tentokrát chutnala.
V posledním výjezdu letošního jara jsme zavítali na trávník bezpečně vedoucího celku Divize A SK Petřín Plzeň. Měli jsme v zádech sedmigólovou vítěznou šňůru a nehodlali jsme ji přestřihnout ani na západě republiky. A to se po brance Lukáše Macáka podařilo. Osmé vítězství v řadě nás posunulo na druhou příčku neúplné tabulky. Tak teď všichni fandit Klatovům, ať oberou o nějaký ten bod pražskou Aritmu.
Příští týden zakončíme letošní sezónu domácím zápasem proti B - týmu Jiskry Domažlice. V sobotu 15. 6. 2024 od 17:00 přijďte všichni povzbudit v boji o celkovou druhou příčku tabulky.
Štěpán Ježek

Ohlasy

První poločas nabídl atraktivní fotbal. Šance ke skórování byly na obou stranách a oba brankáři se zaskvěli výbornými zákroky. Naše defenzíva fungovala opět skvěle. Dokázali jsme dobře reagovat na vysoké útočné postavení soupeře, výborně jsme přebírali jednotlivé útočníky při jejich rotaci a oba krajní obránci vynulovali výkony obou nebezpečných rychlých křídelních hráčů soupeře, na kterých stála převážná část soupeřovi herní výstavby. Podařilo se nám vstřelit první branku v utkání, když Tadeáš Hájek skvěle udržel míč v souboji se soupeřovým stoperem, dokázal se kolen něj otočit a výbornou průnikovou přihrávkou vyzval Davida Pravdu k souhře s Lukášem Macákem, který se střelou z prostoru vápna dokázal gólově prosadit. Soupeře poté podržel jejich brankář, který dokázal zneškodnit skvělý průnik Jéni Pavlíka. Plzeň výrazně zahrozila dvakrát po rychlých protiútocích, při našich ztrátách míče ve středu pole v našem vlastním útočném tlaku. Ve druhém poločase jsme si dokázali podobné situace pohlídat a soupeři jsme podobné příležitosti už neposkytli. I přes naše další dobře vypracované šance, jsme ale nedokázali přidat další gólovou pojistku, Filip Vaněk například nastřelil břevno soupeřovi braky, a tak konec zápasu byl opět velmi napínavý. Soupeř vsadil posledních patnáct minut vše na svoji útočnou kartu a snažil se ze všech svých sil alespoň vyrovnat. Jeho náporu jsme dokázali odolat a zaslouženě jsme prodloužili naši vítěznou sérii!