24. kolo, sobota 27.04.2024, 17:00

SK SENCO DoubravkaTJ Spartak Soběslav

1:2 (1:1)
Štěpán Ježek | | A-tým

Z Doubravky vezeme tři "povinné" body

Muži

TJ Spartak Soběslav:

Červenec - Hoffmann (88' Bouchal), Zeman, Boucník, Kubart, Pavlík (79' Macák), Boháč (K), Račák, Vaněk, Hájek (66' Pravda), Dumbrovský

Branky: 15' Pinc - 36' Vaněk, 87' Dumbrovský

Žluté karty: 50' Zajíček - 58' Boucník

Červené karty: -

Rozhodčí: Karel Hoch - David Jati, Martin Hányš

Diváci: 100

Stadion: Senco Doubravka / tráva

Komentář

Domácí sice již v patnácté minutě proměnili šanci ve vedoucí branku, ale jinak bylo v průběhu utkání vidět, že oba celky dělí téměř deset míst v tabulce. Soběslavští si vypracovávali šance, ale trestuhodně je neproměňovali. V prvním poločase se ujala jen jedna od kanonýra Vaňka. Po změně stran se narodilo šancí hostů ještě mnohem víc. Ale nepřesnosti v zakončení stále dávaly domácím šanci. Až těsně před koncem naši hráči převahu vyjádřili vítězným gólem Dominika Dumbrovského.
Štěpán Ježek

Ohlasy

TJ Spartak Soběslav:

V prvním poločase jsme nebyli lepším týmem. Soupeř o něco lépe kombinoval a v mezihře měl více na svých kopačkách míč. Nám dělala kombinace větší problém. Vysoké postavení soupeře nám komplikovalo výstavbu hry a nutilo nás dělat v kombinaci větší množství chyb plynoucích hlavně z naší zbrklosti. I přesto si ale soupeř ve finální fázi nedokázal vytvořit moc vážnějších příležitostí ke skórování. O to více nás mohl mrzet první inkasovaný gól, který přišel po špatné komunikaci mezi naším brankářem a stoperskou dvojicí, kdy jsme zbytečně podcenili nákop za naši obranu na hranici velkého vápna a soupeř dokázal v našich obraných zmatcích skórovat. Naštěstí se nám do poločasu podařilo vyrovnat po skvělém rychlém přechodu v pravém křídelním prostoru, po kterém následoval přetažený centr do prostoru za zadní tyč soupeře, ze kterého se výstavním volejem trefil Filip Vaněk. Do druhé poločasu jsme vstoupili lépe. Na výkonu soupeře byla znát větší únava a my jsme postupně přebrali herní iniciativu. Hrozili jsme z dobře připravených brejkových situací, ale veškerá naše snaha bohužel končila na špatné koncovce, nebo ve finální přihrávce. Odměna za herní převahu ve druhém dějství přišla až v závěru utkání. Po rohovém kopu hlavičkoval nejprve Honza Boháč, jehož pokus se odrazil od ramene Venci Hoffmanna a z tohoto odrazu dokázal dostat míč za záda soupeře další hlavičkou dobře postavený Dominik Dumbrovský. Díky tomu jsme dokázali poprvé v historii přivézt plný bodový zisk z hřiště toho soupeře!
Richard Florián, trenér.

Statistiky

# hráči v poli P MIN G ŽK ČK
8 Boháč Jan O 90 0 0 0
4 Boucník Ondřej Z 90 0 1 0
15 Bouchal Petr Z 2 0 0 0
17 Dumbrovský Dominik Z 90 1 0 0
14 Hájek Tadeáš U 66 0 0 0
2 Hoffmann Václav Z 88 0 0 0
12 Hromada Michal O 0 0 0 0
5 Kubart Tomáš O 90 0 0 0
6 Macák Lukáš Z 11 0 0 0
7 Pavlík Jan Z 79 0 0 0
16 Pravda David Z 24 0 0 0
9 Račák Matěj Z 90 0 0 0
11 Vaněk Filip Z 90 1 0 0
3 Zeman Vojtěch O 90 0 0 0

Vysvětlivky sloupců

Brankáři

  • # - číslo dresu
  • MIN - počet odchytaných minut
  • INK - počet inkasovaných gólů
  • ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

  • # - číslo dresu
  • Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
  • MIN - počet odehraných minut
  • G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty