21. kolo Divize A

Muži

TJ Spartak Soběslav:

Červenec - Hoffmann, Zeman (K), Boucník, Kubart, Macák (72' Dumbrovský), Pavlík, Račák, Vaněk, Hájek (86' Hromada), Pravda (58' Bouchal)

Branky: 16' David Pravda, 24' Václav Hoffmann, 42' Ondřej Boucník - 34' Jan Vonášek, 62' David Bálek

Žluté karty: 35' David Pravda, 85' Jan Pavlík - 55' Jan Sigmund, 85' David Jílek

Červené karty: ..

Rozhodčí: Michal Klátil - Jakub Wulkan, Svjatoslav Izugrafov

Diváci: 267

Stadion: Soběslav / tráva

Ohlasy

Do utkání se nám podařilo vstoupit aktivně a brzy po úvodním hvizdu se po závaru před brankou soupeře dokázal prosadit David Pravda. I když soupeř dokazoval svoji bojovnost, zejména v osobních soubojích, tak se nám v prvním poločase dařilo určovat tempo hry. Dařila se nám rychlá kombinace v křídelních prostorech a po povedené rohovém kopu dokázal skóre utkání zvýšit na 2:0 Václav Hoffmann, který zakončoval přesnou hlavičkou. Soupeři jsme sice umožnili návrat do hry, když jsme nedokázali uhlídat jejich secvičenou kombinaci při rozehrání dlouhého autu do našeho vápna, čímž jsme inkasovali gól na 2:1, ale do konce poločasu se nám podařilo skóre opět zvýšit na rozdíl dvou branek poté, co se téměř stejně jako při druhém gólu, prosadil hlavou po rohovém kopu Ondřej Boucník. Převahu jsme si dokázali přenést i do druhého poločasu. Bohužel jsme si ale nedokázali pojistit výhru vstřelením dalšího gólu a místo toho trestal soupeř, který po prostřídání oživil svoji hru a po ojedinělém rychlém protiútoku dokázal snížit na 3:2. Tím dostala hra nový rozměr. Soupeři narostli křídla a hra se vyrovnala. Závěrečný tlak jsme ale dokázali ustát, takže se zaslouženě můžeme radovat ze zisku tří bodů.