Červenec - Hoffmann, Zeman, Boucník (63' Račák), Kubart, Pavlík (63' Macák), Boháč (K), Vaněk, Dumbrovský (90' Dvořák), Hájek (82' Coufal), Pravda

Rozhodčí: Budil - Koranda, Cigáň

Diváci: 440

Stadion: Soběslav / tráva

Komentář

V utkání se aktivita zpočátku přelévala, ale vyložené šance nepřicházely. Postupem doby si Soběslav vytvořila mírnou převahu a objevily se i šance, které bohužel zůstaly nevyužity. Stejný obrázek přinesla i druhá půle. Oba soupeři si nakonec body rozdělili.

Ohlasy

Třicet minut prvního poločasu jsme se na hřišti trochu hledali. První utkání na přírodním trávníku po velmi dlouhé době bylo na našem výkonu znát. Zbytečně jsme chybovali v rozehrávce a kvůli těžšímu pohybu na měkkém hřišti jsme prohrávali spoustu osobních soubojů i soubojů o odražené míče. Soupeř byl na tuto hru lépe připraven. Podařilo se nám ale ustát jeho dvě velké šance a posledních patnáct minut poločasu, když jsme se konečně dokázali adaptovat na nové prostředí, už patřilo nám. Bohužel naše dvě velké šance nebyly také využity, takže poločas skončil v poměru 0:0. Ve druhém poločasu jsme měli více ze hry. I když to nebyl úplně pohledný fotbal, tak jsme soupeře už nepustili do žádné velké šance a naopak jsme si dokázali vytvářet řadu vyložených příležitostí ke skórování. V zakončení jsme ale bohužel neměli svůj den. V tuto chvíli nás ztráta dvou bodů v domácím utkání, které jsme z pohledu množství šancí  měli vyhrát, velmi mrzí, ale i přes to, že jsme úplně nepodali výkon, kterým bychom se chtěli prezentovat, tak jsme ukázali, že naše družstvo má sílu jak směrem do obrany, tak i do útoku. V dalším utkání jedeme na půdu příbramského "béčka", kde očekáváme těžký souboj, obzvlášť pokud soupeř v době "reprepauzy" postaví hráče ze svého A týmu. Věříme ale, že máme dost síly poprat se o vítězství i tam!