Druhé přípravné utkání

Druhé přátelské utkání jsme i přes konečný remízový výsledek zvládli po herní stránce daleko lépe než první přípravné střetnutí minulou sobotu. Technicky silný a běhavý soupeř v podobě dorostenců SK Dynamo ČB je už tradičně jednou z našich prověrek během letní nebo zimní přípravy. Tentokrát jsme s nimi sehráli jedno z nejlepších utkání. I když jsme v poslední minutě ztratili vedení 2:1, když se soupeř dokázal prosadit po dobře zahrané standardce z prostoru před vápnem. Oproti minulému přípravnému zápasu jsme ale byli v daleko lepším herním rozpoložením. Fungovala nám souhra ve středu pole, kde jsme viděli oproti poslednímu zápasu veliké zlepšení. Dařilo se i nově zkoušeným hráčům, kteří podali velmi dobré výkony. Dokázali jsme dobře kombinovat a vytvářet si řadu příležitostí. Bohužel v koncovce jsme měli ve spoustě situací i hodně smůly. I když jsme byli celkově více nebezpeční, tak v efektivitě to bylo naopak. Obranná hra fungovala také dobře a to i přesto, že nám chyběla většina klasických stoperů, kvůli drobným zraněním. Nově složené stoperské duo Zeman a Hoffmann pracovalo za pomoci dobře hrajících defenzivních záložníků téměř bezchybně i proti velké útočné síle soupeře. Skvělý zápas sehrály také oba krajní obránci, kteří kromě výborného soubojového chování v obranné fázi hry dokázali velmi hrozit i v rychlých útocích, což je jeden z prvků, který po těchto herních postech požadujeme. Doufejme, že stejnou formu si poneseme i nadále, zejména do soutěžní fáze, která se už rychle blíží.
Richard Florián, trenér.

Další fotografie