Štěpán Ježek | | Dorost

Výhra na penalty v Jistebnici

Dorost zajížděl k venkovnímu utkání na hřiště poslední Jistebnice. Výsledek ale postavení v tabulce příliš nepotvdil.

První venkovní zápas na pěkně připraveném hřišti v Jistebnici jsme začali ve velkém stylu, kdy již v první minutě orazítkoval břevno Michal Hoško, bohužel nikdo nedokázal dorážkou rozvlnit sít domácích. Hra se oproti minule hodně zlepšila, kombinací se dostáváme do jedné šance za druhou.

12. minuta – Hňup vysílá přesnou přihrávkou do 100 % šance Hynka Růžičku, ten trefuje brankáře (zase nedal), vyražený míč do sítě posílá krásnou střelou z 20 metrů Adam Velich 1:0.

Do konce zápasu pálíme jednu tutovku za druhou (beze jmen, seznam by zabral půlku stránky).

47. minuta – Hajda dobře čte hru a přesným výkopem po zpětné přihrávce od obrany posílá Michala do samostatného úniku a ten se naštěstí nemýlí 2:0.

Poté naše hra ztratila na přesnosti a dvěma hrubkami v obraně jsme dovolili soupeři vyrovnat. Pár minut před koncem mohl rozhodnout nejlepší hráč zápasu David Petrásek, kdy udělal soupeři kličku do strany, ale z velkého úhlu již bránu nedokázal trefit.

Každé penalty jsou již jenom hra nervů, a tak za výhru poděkujeme „penaltovému mágovi“ Hajdovi, kdy za první dva zápasy chytil již tři penalty.

Další zápas hrajeme doma v neděli 7.4. hostíme Chotoviny, začátek od 10:00.