Štěpán Ježek |
| A-tým
Předkolo MOL cupu - výhra v Milevsku
Muži
Do dnešního utkání jsme měli katastrofický vstup, nedařila se nám kombinace ani pohyb a domácí toho zaslouženě využili a odskočili do dvoubrankového vedení. Teprve to nás trochu probralo a hned vzápětí jsme snížili po prudké ráně Vaňka, ke kterému propadl Plucarův centr. Vyrovnání přinesla penaltová situace, Škrleta byl ve vápně stažen k zemi a Vaněk se z puntíku nemýlil. Do kabin se tak nakonec šlo za nerozhodného stavu, i když to tak dlouhou dobu nevypadalo. 
Do druhého poločasu jsme vstoupili o poznání aktivněji, odměnou nám bylo první vedení v zápase. Vaňkův přetažený centr propadl až l Račákovi, který nic nevymýšlel a jednoduše propálil všechno, co mu stálo v cestě. Dál jsme šli aktivně za vítězstvím a brzy se nám podařilo odskočit na rozdíl dvou branek. Na krásný centr si naskočil Votava a vstřelil svou první branku v našem dresu. Ten samý hráč mohl ještě navýšit vedení, když v brejkové situaci utekl celé domácí obraně, tváří v tvář gólmanovi však zamířil těsně vedle. 
Opět po roce se nám tedy podařilo postoupit do hlavní fáze MOL Cup a již teď se těšíme na dalšího šoupete, kterým by měl být FC Písek fotbal! 
Zdroj: FB Spartak Soběslav