Štěpán Ježek | | Starší žáci

Zimní příprava

Starší žáci

Přípravu jsme začali v domácích podmínkách . Trénovali jsme 2x v týdnu, jednou na umělé trávě a jednou v sokolovně

Během prvních týdnů probíhala v hale silová příprava a venku příprava vytrvalostní.

Od 15. do 18. února jsme vyrazili na soustředění do námi známého prostředí v Borovanech u Českých Budějovic.

Tam jsme pak trénovali 2x denně na umělé trávě a tréninky byly doplněny bud návštěvou bazénu nebo sportovní haly. V rámci tohoto soustředění jsme sehráli i jedno přípravné utkaní proti týmu Loko České Budějovice s výsledkem 1:2 pro soupeře.

Po soustředění jsme pokračovali v trénincích 2x týdně,  kdy už jsme začali chodit na hřiště za řeku a na UMT, kde už jsme postupně začali ladit herní formu.
V sobotu 23.března jsme odehráli přípravný zápas v Kamenici nad Lipou s výsledkem 3:5 s pohledu domácích.

Závěrem bych rád poděkoval všem hráčům, kteří k zimní přípravě přistoupili velmi svědomitě a na každém tréninku byla většina z nich.

Aleš Maršík

Další fotografie