• Tabulka Krajského přeboru mužů – A tým

    PořadíZVRPGVGOBody
    1 Spartak Soběslav231661522354
    2 SK Rudolfov231355372844
    3 Sokol Želeč221264472142
    4 Siko Čimelice221255381641
    5 Otava Katovice221255542741
    6 TJ Hluboká nad Vltavou221147372937
    7 FK J. Hradec23968312833
    8 FK Protivín22967332533
    9 Jiskra Třeboň22769353027
    10 ZVVZ Milevsko23689322826
    11 TJ Osek227312264924
    12 Centropen Dačice227312456324
    13 FK Olešník22589345023
    14 FC Písek B225611294021
    15 SK Ševětín224216184914
    16 Sokol Planá nad Lužnicí22231722649
    Zobrazit celou tabulku
  • Skupinové foto ze zimního soustředění v Kamenici nad Lipou.