Červenec - Zeman(K), Škrleta (64' Macák), Kubart, Pavlík, Račák, Vaněk (87' Bouchal), Vítovec (80' Hoffmann), Plucar (80' Šebek), Pravda, Dumbrovský (64' Coufal)

Branky: 15' Vaněk (p), 17' Vaněk, 78' Vítovec - 11' Vokůrka

Žluté karty: 10' Plucar, 75' Vaněk, 88' Pravda -14' Mareš, 21' Smetana, 43' Záluský, 60' Puchmertl, 80' Vostárek

Rozhodčí: Jan Kvaček - Jonáš Klír, Miloslav Zita

Diváci: 197

Stadion: Soběslav / tráva

Komentář

Do utkání jsme nevstoupili příliš šťastně. Nepřesnosti, nejistota a další negativní nej vyústily ve velmi rychlou branku v naší síti. Běžela jedenáctá minuta, centr na vápno propadl před dva hráče hostů a jeden z nich bez problémů zakončil. Velmi hlasitá kritika trenéra přinesla ale rychlé probuzení, průnik Filipa Vaňka do pokutového území soupeře a jeho pád po faulu. Následnou penaltu sám s přehledem proměnil. A netrvalo to ani dvě minuty a Soběslav vedla po další brance Filipa Vaňka. Obraz hry se pomalu měnil k lepšímu, i když začátek sezony je stále ještě dost patrný a vše se zlepšuje pomalu. Ve druhém poločase Jan Vítovec pojistil výsledek. Hosté už jen stihli orazítkovat břevno naší branky.
Ve středu přivítáme v prvním kole MOL CUPU hráče Povltavské fotbalové akademie od 17:30
Další domácí utkání budeme hrát 31.8. 2024 od 17:00 s FK Jindřichův Hradec.