Starší žáci

TJ Spartak Soběslav:

Karpíšek - Ježek, Hořejší, Fitl, Jouza, Kolář, Líkař, Šedivý (K), Vrhel, Šimeček, Kubát
Náhradníci: Viturka, Kubíček, Hořický, Šedivý

Branky: 28' Novák, 32' Novák, 75' Lusk, 75' Lusk, 76' Lusk, 80' Bouška (p) - 38' Šedivý, 40' Šedivý, 50' Šedivý

Žluté karty: 75' Lusk

Červené karty: -

Rozhodčí: Marek Mráz

Diváci: 5

Stadion: Hradiště

Komentář

Utkání rozdílných dvacetiminutovek. Prvních dvacet minut jasná převaha soběslavských kluků. Ale brankový výsledek žádný. Nastřelené břevno a jinak nic. Pak dva rychlé góly domácích a hra se vyrovnala. Konec prvního poločasu ale opět patřil hostům, prosadil se Denis Šedivý v rychlém sledu dvakrát za sebou a skóre je srovnané. Po přestávce pokračuje převaha hostů a ti jsou třetí brankou Denise do vedení. Soupeř stahuje ze hry čtyři kluky, posílá tam čtyři o dvě hlavy větší a najednou je hra zase jiná. Vyrovnání po chybě  a v rychlém sledu domácí odskočili a hosté už psychicky nedokázali reagovat. Snad bude příště líp. Další zápas je na programu 12.9. v 17:00.