Štěpán Ježek | | Dorost

3.kolo

Dorost

Ve třetím kole soutěže přivítali domácí soupeře ze Ševětína. Výsledek byl hotov po osmnácti minutách. Pak se již skóre nezměnilo.
Příští zápas odehrají dorostenci opět doma, v neděli 15.9. od 10:00 přivítají hráče z Dobré vody, kde před čtrnácti dny vyhráli ve vloženém třináctém kole. Snad i doma to bude za tři body.
Štěpán Ježek

Někdy stačí osmnáct minut a je hotovo, zbytek zápasu byl v podstatě tak nějak navíc, jelikož se hrálo od vápna k vápnu a žádné vážnější ohrožení branky již nenastalo. Poznámkový blok byl od osmnácté minuty prázdný, a tak shrnu pouze branky, protože nic za zaznamenání již nenastalo.

3. minuta – akce jako z učebnice s minimem doteků na míči, po ose Mazy, Michal, Hňupík a ten poslední zakončuje při zemi k tyči 1:0.

12. minuta – Michal ve svém oblíbeném úniku, klika, faul, pentle. Na ní se staví gólman Hajda, směr je dobrý, rychlost taky, takže i když ji brankář vystihl, tak to nestihl 2:0.

15. minuta – Hňupík vybojoval, poslal dopředu Michala, ten tasí znovu tu samou kliku, tentokrát bez přerušení faulem a levačkou zakončuje do prázdný 3:0.

18. minuta – Hňupík využívá obrovské chyby gólmana a obránce a zakončuje do prázdné brány 4:0.

Neděli 15.9. doma od 10:00 znovu s Dobrou Vodou.