Dorost

TJ Spartak Soběslav:

Hájíček - Šedivý, Doležal, Kouba, Žahour (K), Hoško, Velich, Šimák, Urban, Hňup, Petrásek
Náhradníci: Mlčkovský, Petráš, Mazouch, Hoang, Tuček, Matouš

Branky: 14' Hychka, 35' Balaško, 48' Novotný - 15' Hoško, 30' Hoško (p), 65' Hňup

Žluté karty: 23' Fučík

Červené karty: -

Rozhodčí: Jan Svoboda

Diváci: 20

Stadion: Suchdol nad Lužnicí

Komentář

Hostující hráči ze Soběslavi hráli utkání jako na houpačce. Prohrávali, 1:0, vedli 1:2, prohrávali 3:2, vyrovnali na 3:3 a nakonec udolali soupeře po penaltách a zůstávají v novém ročníku neporažení.
Štěpán Ježek

Ohlasy

Poslední zápas o prázdninách a hra se konečně začíná podobat tomu co jsme hráli na jaře. Není to ještě úplně ono, klukům chybí fyzička, a tak je to zatím takové nemastné neslané, ale alespoň náznak tam již je.

14. minuta – velmi špatná přihrávka v záloze, takový dárek na začátek, klika a na zadní k tyči, prohráváme 1:0.

15. minuta – Michal konečně dostává přihrávku do běhu, a ne až k autové lajně, takže využívá své rychlosti a také na zadní 1:1.

29. minuta – konečně střela z dálky, Adam ze 30 metrů a břevno se ještě teď chvěje, ale bez gólu, škoda.

30. minuta – Michal si dobíhá míč před vybíhajícím gólmanem, cítí dotek brankáře a letí, letí a letí, jak to umí jenom Neymar. Penalta a jde si jí sám kopnout 1:2.

35. minuta – závar před naší bránou a naše neschopnost míč odkopnout, 2:2

48. minuta – špatně pokryto rozestavení soupeře a prohráváme 3:2.

Konečně se dostáváme k tomu našemu, roztáhnutí hry do stran, míč jde ze strany na stranu a šance se začínají objevovat čím dál častěji.

65. minuta – Petrys se rozhodl prokličkovat vše co mu stojí v cestě před vápnem, dvacátá klička mu nevychází, míč si přebírá Hňupík a zkouší to samé, jemu vyšla i ta dvacátá klička a zakončuje, vyrovnáno 3:3.

Tlačíme a snažíme se o výhru, vše vychází až na tu koncovku, jdeme na penalty a máme v bráně Hajdu, takže vedeme už předem.

První sám proměnil, jejich první a druhou vytlačil očima nad bránu, třetí chytil a je rozhodnuto. Dva body máme, ale je to málo, s takovým soupeřem musíme vyhrávat.

Ve středu od 17:00, v pátek od 16:00 tréninky a mimořádně v sobotu 7.9. od 10:00 hrajeme doma se Ševětínem.