Matouš - Šedivý, Doležal, Kouba, Žahour (K), Honag, Hoško, Velich, Šimák, Urban, Jouza
Náhradníci: Mlčkovský, Bušta, Novák, Tuček, Petráš

Branky: 47' Suchan - 13' Hoško (p), 51' Hoško, 54' Hoško, 61' Doležal

Diváci: 30

Stadion: D.Voda

Komentář

Ohlasy

Středeční vložené kolo se hrálo znovu za velkého horka, kdy na hřišti v Dobré Vodě není ani kousek hřiště ve stínu. Trávník ve velmi špatném stavu, hřiště hrbolaté, branky postavené mimo osu, celé hřiště je tak trochu našikmo, nám to naštěstí ale nevadilo, i když nějak pohledný fotbal se nehrál. Pár změn v sestavě, nový kapitán Žahy (pokladník si píše) nahradil zraněného Davida Petráska a dovedl své mužstvo k vítězství na hřišti soupeře.

6. minuta – Rosťa přihrál na paty Michalovi, ten střílí, míč nepřipraven, tak se netrefil.

13. minuta – Žahy posílá do prvního úniku Michala a ten se nemýlí 0:1.

Pár šancí v prvním poločase se ještě narodilo, ale bez gólového zakončení.

47. minuta – přímák, gólman Dan křičí mám, ale nemá 1:1.

51. minuta – odpověď přišla naštěstí hned poté, další chyba gólmana, tentokrát domácích, Michal sebral kličkujícímu brankáři míč a zakončil do prázdné 1:2.

54. minuta – Michal v úniku faulován a nařízenou penaltu sám s klidem proměňuje 1:3. Hattrick na hřišti soupeře a pokladník si mne ruce, jak se kasička plní.

61. minuta – pár nepřesností před brankou domácích, míč se odráží k našemu stoperovi, Patrik neváhá a střílí, slabá střela k překvapení všech končí v brance, druhá chyba gólmana, kdy míč neudržel a ten mu propadl do brány, nám pojistila vítězství na hřišti soupeře. Do konce zápasu se již hrál vyrovnaný fotbal bez větších šancí.

Vítězný pokřik, sprcha a jede se domů se třemi body.

V pátek od 16:00 trénink a v neděli 1.9. jedeme směr k Rakousku, velké hřiště v Suchdole bývá dobře připraveno, tak snad se bude hrát lepší fotbal.