Výhra ve Vodňanech byla naprosto přesvědčivá

Starší žáci

TJ Spartak Soběslav:

Matouš - Šetka, Ježek, Hořejší, Vyhlídková, Bušta, Šimeček, Šedivý (K), Jouza, Viturka, Petráš
Náhradníci: Fitl, Bontea, Vrhel, Veselý, Koblása

Branky: 46' Šídlo - 20' Petráš, 25' Bušta, 40' Petráš, 45' Fitl, 53' Petráš, 62' Šedivý, 70' Petráš, 78' Šimeček

Žluté karty: -

Červené karty: -

Rozhodčí: Roman Mráz

Diváci: 50

Stadion: Vodňany

Komentář

Domácí vyběhli na trávník nažhaveni předchozími úspěchy a podle svých vyjádření čekali, že jejich úspěšná série bude pokračovat. Jenže velmi rychle poznali, že tentokrát potkali soupeře, který se před nimi neskloní. Kluci ze Soběslavi na trávník vyběhli neohroženě a nechtěli připustit žádné pochyby, kdo je lepší. Na domácí branku se valil jeden útok za druhým a jen nerozhodnost a nepřesnost v koncovce hostů je příčinou "nízkého" počtu branek v síti Vodňan. Ve druhé polovině se produktivita hostů zlepšila, i když chvilkovou nepozorností nechali domácí, aby kosmeticky upravili skóre. Konečný výsledek přesně vystihuje stav sil na hrací ploše.
Štěpán Ježek

Ohlasy

Do utkání jsme vstoupili aktivně a od začátku jsme měli drtivou převahu která vedla v poločasové vedení 0:3. Druhý poločas se náš tlak stupňoval a byla otázka kolik bude výsledek. Po malé chybě v naší obraně padl jediný gól domácích. Děkuji klukům za super výkon a rodičům za hlasitou podporu.