V podzámčí se nám nedařilo, odjeli jsme s prázdnou. Domácí nám oplatili porážku z předkola MOL cupu a naši hráči dokonce ani neskórovali. Tak snad příští víkend, hrajeme opět venku, tentokrát zamíříme na hřiště příbramského béčka.

Bohužel to pro nás nebyl moc povedený zápas, i když začátek utkání nebyl špatný. Čekali jsme, že soupeř bude chtít trhat naše obranné postavení a to jsme si pohlídali. Ze zabezpečené obrany jsme dokázali podnikat nebezpečné útoky. Bohužel potom přišel první gól, který byl hodně laciný, dali jsme si ho prakticky sami po špatné komunikaci mezi naším stoperem a brankářem. Potom jsme sice ještě dokázali zvýšit naše útočné snažení a do poločasu jsme mohli skóre zápasu vyrovnat, možná i otočit, ale bohužel pro nás, soupeře podržel brankář a naše špatná efektivity v koncovce. I přes tlak, který jsme vyvinuli na konci druhého poločasu, jsme do druhého dějství vstoupili špatně. Velká chyba v zadních řadách, mezera mezi obránci a druhý laciný gól zmařili všechny naše snahy. Od té chvíle už bohužel utkání ztrácelo na fotbalovosti. Hra se až moc kouskovala zbytečnými emocemi na obou stranách a my jsme zbrklými útočnými akcemi otevírali možnosti pro soupeřovi nebezpečné protiútoky.

Richard Florián, trenér FK Spartak Soběslav