Štěpán Ježek | | Starší žáci

Starší žáci zahájili jaro výhrou

Starší žáci

Domácí si šli za třemi body rezolutně od počátku utkání. Byla na nich znát ještě zápasová nerozehranost prvního jarního utkání, přesto měli zápas poměrně jistě ve svých rukou. Branek mohlo být mnohem víc, pokud by Pavel Petráš lépe zakončoval své rychlé průniky, nebo kdyby Denis Šedivý neměl víc smůly než štěstí při zahrávání rohových kopů, které se mu dařily přímo výtečně. Nakonec tedy čtyřbranková výhra příliš nereflektuje obraz hry na hřišti.

Dneska jsme sehráli první zápas jarní části proti tradičnímu soupeři ze Sokola Sezimovo Ústí/Větrovy. Bylo znát že jde o první zápas na velkém travnatém hřišti, takže se většina kluků prvních 20 minut srovnávala jak s velikostí hřiště tak i tempem. Zásluhou bojovné a kvalitní hry jsme soupeře přehrávali po celou dobu utkání a po velkém množství zahozených šanci jsme zaslouženě vyhráli 4:0.
Aleš Maršík, trenér

Další fotografie