Zahájení přípravy na novou sezonu

Ve druhém červnovém týdnu se rozběhne naplno příprava na novou sezónu. Podle nového názvu se nebude hrát Divize, ale 4. Česká fotbalová liga - skupina A.
Tréninkové jednotky budou proloženy přípravnými zápasy, která jsou již naplánované.
První přípravný zápas odehrajeme v sobotu 13.7. od 10:15 na našem domácím hřišti. Soupeřem nám bude tým ZVVZ Milevsko.
Další přípravný duel můžete vidět ve středu 17.7. v 18:00 hodin opět na hřišti v Soběslavi. Nastoupíme proti týmu U19 České Budějovice.
Třetím zápasem v přípravě bude v sobotu 20.7. dopoledne v 10:15 utkání proti soupeři z Pelhřimova a to opět na domácím hřišti.
Jediné venkovní přípravné utkání nás pak čeká na hřišti FC Písek v pátek 26.7. od 18:00.
Prvním soutěžním zápasem pro nás bude utkání MOL Cupu. V sobotu 3.8. od 10:15 se doma utkáme s nováčkem 4. České fotbalové ligy - TJ Hluboká nad Vltavou.
V přiložené grafice vidíte přehled přípravných zápasů.
Postupně Vás budeme seznamovat i s dalšími změnami, které budou novou sezónu provázet.

Dorost