František Maršík | | Starší přípravka B

Ukázkový trénink OFS

Přípravka

Milý a věrní přátelé sportu.

Přinášíme Vám report o akci, která se konala na Soběslavské umělé trávě v pátek 15.12.Byly jsme osloveni trenérem Michalem Krtkem(GTM OFS JH,TA)za účelem náhledového tréninku s našimi dětmi a zároveň k dokončení trenérské licence(Jiří Peltán a Patrik Doležal).Byla to pro Nás velká výzva na kterou jsme se velice těšily.

Menší komplikace nastali vlivem počasí kdy napadlo asi 60cm sněhové nadílky.

Přes usilovné odklízení vše nakonec dobře dopadlo a nadílka roztála tudíž TJ se mohla pokládat za 100% potvrzenou a už jen záleželo kolik dětí zvládne dorazit.

I vlivem velké marodky se sešlo 17 chlapců a 2 dívky z jinak 35 dětí starší přípravky které máme.

Michal Krtek to u nás chtěl udělat zajímavé a tak sebou přivezl Radka Hrůzu(SK Dynamo ČB Hlavní trenér U11)a to pro děti byly opravdu vánoce.(smích)

TJ trvala přibližně 100min kvalitních herních a průpravných cvičení.

Tímto bych chtěl mnohokrát poděkovat Michalu Krtkovi a Radkovi Hrůzovi za naučné dvě hodiny plné zážitků a skvělé konverzace a těšíme se na další podobné akce a spolupráce. Vše nasvědčuje, že se práce s mládeží vydala správným směrem.

Pochvala musí dorazit i do tábora rodičů za zdravou motivaci svých dětí(děkujeme za dobrou partu).

Za povšimnutí stojí náš nový outfit za který vděčíme usilovné práci Davida Jelínka a Pavlíny Dřevové za zprostředkování sponzoringu firmou Yanfeng.(děkujeme)

 

Děkujeme a zachovejte Našemu klubu i nadále přízeň.