František Maršík | | Starší žáci

Příprava

I starší žáci hlásí zahájení přípravy

Dne 2.1.2024 začala příprava na jarní část sezony tréninkem v Sokolovně v počtu 14 kluků doplněný 3 kluky z mladších žáků.

Trénovat budeme 2x týdně do půlky února. Úterý máme halu kde budeme trénovat sílu a odraz, čtvrtky máme umělou trávu kombinovanou s výběhem.

Od 15.2. - 18.2.2024 odjedeme na soustředění do Borovan u Českých Budějovic. Zde máme naplánované 3 tréninkové jednotky denně. Sehrajeme zde 2 přátelské utkání s týmy Loko České Budějovice a Borovany.

V průběhu března budeme pokračovat tréninky 2x týdně a sehrajeme přátelské zápasy 23.3.2024 v Kamenici nad Lipou s domácím týmem a na domácí umělé trávě zápas s Loko Veselí nad Lužnicí termín ještě není domluvený.

Sezonu začneme na domácím hřišti 13.4.2024 proti Větrovy/Sokol Sezimovo Ústí od 10:00.