František Maršík | | A-tým

Přátelské utkání

Po třech týdnech od zahájení zimní přípravy jsme se střetli v přátelském utkání s dorostem budějovického Dynama.

SK Dynamo 18 - FK Spartak Soběslav 2:1 (1:1)
Góly: 26´Pechek, 58´Charvát - 37´Coufal

Sestava FK Spartak Soběslav :
1.poločas
Červenec, - Dumbrovský, Hoffmann, Boháč, Zeman, - Coufal, Boucník, Kubart, Pravda, Vaněk, - Hájek.

2.poločas
Hájíček, - Dumbrovský, Hoffmann, Maršík, Hromada,- Dvořák, Kubart, Macák, Pravda, Coufal, - Vaněk.
Střídali : Velich, Hňup

Byl to náš první zápas od skončení podzimní části sezóny a po třech týdnech náročného tréninkového programu, který byl zaměřen převážně na kondiční složku. Výběr soupeře měl navazovat na tento program. Věděli jsme, že soupeř bude rychlý, běhavý a donutí nás hrát na hranici našich pohybových schopností. To se i ukázalo. Mladí „dynamáci“ byli mrštní, v neustále pohybu bez míče a velmi rychlí v kombinaci. První poločas byl ale i z naší strany nad očekávání dobrý a remízový stav odpovídal dění na hřišti. Ve druhém poločase výkon na obou stranách lehce ztratil na své kvalitě. Více se začala projevovat kondiční převaha soupeře ale i přesto, že utkání skončilo naší prohrou o jeden gól v poměru 2:1 pro Dynamo, tak jsme si dokázali vytvořit více než tří vyložené brejkové situace, které mohli vítězství překlopit na naši stranu. Výsledek je ale v tomto ohledu nepodstatný. Utkání nám ukázalo, na co se více zaměřit v našem taktickém herním pojetí a splnilo i aspekt kondiční náročnosti, který jsme očekávali. Pozitivy celého utkání byl skvělý výkon Vojty Zemana, který se vrátil po dlouhém zranění, dobré zakomponování nových hráčů, kteří jsou u nás na testech a kvalitní výkon řady hráčů na jiných herních postech než jsou úplně zvyklí hrát.

Příští týden hrajeme na UMT Třeboň  s TJ Jiskrou Třeboň od 10,00 hod.