Štěpán Ježek | | Mladší přípravka

Mistři okresu jsou u nás v Soběslavi

Mladší přípravka

Ve čtvrtek 6.6. 2024 odehráli kluci z mladší přípravky své poslední soutěžní utkání v letošní sezóně. Zavítali na Soukeník k zápasu s týmem Akademie FC Táborska. Výsledek zápasu jen potvrdil naprostou dominanci hostujícího mužstva. Kluci ze Soběslavi vyhráli 4 : 8 a dotáhli sezonu do dokonalého konce. Tak si považte, že po německém Bayeru Leverkusen jsou naši kluci z mladší přípravky dalším týmem, který za celou sezónu neprohrál ani jediné utkání!!! Jenže Leverkusen šestkrát remizoval, kdežto naši kluci všechny zápasy vyhráli!!! Je tedy jasné, že nejlepší tým v Evropě není v Německu, ale v Soběslavi. Klukům blahopřejeme a věříme, že příští rok budou v úspěšném tažení pokračovat. Poděkování patří samozřejmě i trenérům a všem rodičům za podporu a pomoc.