František Maršík | | A-tým

Druhý přípravný zápas

Druhý přípravný zápas jsme odehráli v Třeboni na UMT.

TJ Jiskra Třeboň - FK Spartak Soběslav 2:4 (1:0)
Góly: 10´Matoušek, 90´Průcha - 54´Dvořák, 72´Hájek, 78´ a 82´Vaněk,

Sestava FK Spartak Soběslav :

Červenec, - Hoffmann,  Kubart, Boháč, - Račák,  Boucník, Macák, Vaněk, Dumbrovským, - Hájek, Coufal.

Střídali : Hromada, Dvořák, Kutner, Pavlík, Velich, Hájíček.

Do utkání jsme vstupovali s cílem vyzkoušet si poprvé v praxi systém se třemi obránci. V prvním poločase bylo znát, že si na toto pojetí teprve zvykáme. V naší hře se také objevovala řada chyb v práci s míčem a nepřesností v kombinaci, což ale koresponduje s fází přípravy, kdy se teprve pomalu začínáme zaměřovat na herní trénink. Druhý poločas přinesl zlepšení zejména ve výstavbě naší hry. Byli jsme jistější v kombinaci a lepší v útočné hře. Odměnou nám byly čtyři vstřelené branky. V obranné fázi musíme ještě zapracovat na několika nedostatcích, ale utkání nám poskytlo dobrý "odrazový můstek" pro další práci. Pozitivem je návrat dalších dvou našich opor po dlouhém zranění! (Kutner, Pavlík)

Příští týden hrajeme na UMT na Hluboké s FK Olešníkem od 12,00 hod.