Štěpán Ježek |
| A-tým
19. kolo
Muži
Z Hradce odjíždíme s bodem. Domácí šli do vedení zásluhou Votavy, který se prosadil po centru ze strany. Nám se podařilo vyrovnat poté, co Boucník pěkně vysunul Vítovce, ten se zbavil obránce a předložil balon před prázdnou branku Vaňkovi. 
Ve druhém poločase jsme byli aktivnějším týmem, ke gólu to však nevedlo. V závěru utkání jsme dokonce hráli v početní převaze, domácí hráč byl vyloučen za faul zezadu na Račáka. Z přesilovky jsme dokázali vytěžit pouze břevno z přímého kopu Vaňka. 
Děkujeme za podporu! 

Zdroj: FB FK Spartak Soběslav