Soběslav mohla získat více než bod.

Radek Hajič, trenér Soběslavi: „K poslednímu zápasu podzimní části jsme jeli do Plzně s cílem bodovat, což se povedlo. I když, jak jsme se shodli s trenérem domácích, pro nás oba to byl pomalu infarktový zápas. Útočníci na obou stranách jasně převyšovali děravé obrany, které držely oba fantastičtí brankáři. Konečný výsledek mohl být klidně 4:4. Myslím, že remíza je asi spravedlivá. Hodnocení po polovině sezony určitě ještě proběhne, ale z mého pohledu můžeme být spokojeni. Páté místo 27 bodů, druhé nejlépe střílející mužstvo, druhé místo s nejméně obdrženými brankami. A k tomu Vaněk jako nejlepší kanonýr. Není důvod nebýt nespokojený. Věřím, že na jaře ještě kartami pořádně zamícháme.“

SK Senco Doubravka – FK Spartak Soběslav 1:1 (0:0), penalty 5:4

Góly: 65. Bartůněk – 50. Hromada

Rozhodčí: Starý – Gunitš, Cichra. Delegát: Košťál

Diváků: 100

Soběslav: Kuník – Podráský, Boháč, Suchan, Zeman – Mazouch (70. Žalda), Hromada, Bouchal, Vaněk – Kutner – Varačka. Trenér Radek Hajič.

Nejlepší hráči: Vaněk, Kuník, Zeman