Planá/Sezimák – Soběslav/Veselí  0:2

Tento zápas bych označil jako noční můru každého trenéra, která mě bude budit ze snů, ještě hodně dlouho. Soupeř, který měl dostat pět gólů a bylo, jak se říká vymalováno, nám dělal potíže, ale víceméně jenom díky tomu, že hráči neplnili zadaní a to „netahat dlouho míč, tři doteky, nahrávka a náběh“. Jelikož toto nefungovalo, tak se ze zápasu stala „holomajzna“ se třemi vyloučenými a mohlo jich být dokonce pět, kdyby na to měl rozhodčí odvahu.

2. min. – Obrovská chyba zkušeného beka Petráska a golmán naštěstí vyrazil.

6. min. – Elda Stropková vybojovala na naší půli míč, nádhernou přihrávkou našla Filipa Vaňka a ten z otočky nedal brankáři šanci 0:1.

9. min. – Znovu Elda vybojovala míč a z dálky prověřila brankáře, ten chytil.

20. min. – Petrásek z přímého kopu pálil těsně nad.

26. min. – „A znovu ta Elda“ poněkolikáté vyhraný souboj, přesný pas na Jirku Kápla a ten se štěstím prostřelil brankáře 0:2.

Pak přišlo ještě pár světlých záblesků a naprostý kolaps!!!!

Začalo vzájemné okopávání, hádání, vyhrožování a nakonec vylučování na naší straně, naprosto zaslouženě. Ještě jsem to nestihl vstřebat, takže o této části se zde nebudu rozepisovat.

Jediné co chci zmínit je naprosto suverénní výkon našich dvou „dam Eldy Stropkové a Karolíny Vaňkové“ na place, kdy takový supervýkon se jen tak nevidí a všichni zúčastnění by si z nich měli vzít příklad. Dřeli, nahrávali, stříleli a to bez jediného slova nebo snad náznaku oplácení, po faulech, které na ně byly. A to je to jediné, co si chci z tohoto zápasu zapamatovat, protože to jinak byla velká pohra celého fotbalu.

trenér: Pavel Kučera