Diváci v Soběslavi se v utkání s Přešticemi nenudili. Spartakovci jim připravili dramatickou podívanou s vítězným koncem. Přitom vstup do zápasu měli tragický. Už ve 45. vteřině inkasovali. „To už je z naší strany ohraná písnička,“ zoufal vedoucí mužstva Michal Lemberka. „Pomalu jsme se vzpamatovávali a byli jsme odměněni vyrovnávacím gólem Kutnera, který prostřelil obranu z vápna,“ popsal vyrovnávací trefu. Příležitosti domácích se kupily, ale koncovka byla žalostná.

Druhý poločas byl v režii Soběslavských, komplikace nastala v 70. minutě, kdy po jednom z brejků Západočechů musel zatáhnout za záchrannou brzdu stoper Boháč a musel předčasně do sprch. Hosté v přesilovce převzali otěže zápasu a na brejky spoléhali pro změnu spartakovci. V 85. minutě se skóre měnilo naposledy. Po rohu domácích vybojoval míč zpět Vaněk, poslal krásný centr za obranu, kde se zjevil opět Kutner a uklidil míč za Šampalíka podruhé. „Velmi důležitá výhra nás moc těší. Jen mě mrzí, že na dva góly potřebujeme osm šancí,“ dodal Lemberka. V dobrém světle se ukázali náhradníci Podráský a Varačka a po zranění předvádí dobré výkony Zeman.

About Lukáš Hromada

administrátor webu fksobeslav.cz