Galakoncert na svém hřišti předvedla Soběslav, která nastřílela Mariánským Lázním sedm gólů!

Mariánské Lázně nebudou na konec sezony vzpomínat v dobrém. Po třech letech končící trenér Purkart si představoval úplně jiný výkon. Soběslavi je v derniéře rozhodně nešetřila a přehrála po všech stránkách. V celém utkání hrála prim, čemuž je výsledek odpovídající. Soběslavští v první půli udeřili rovnou čtyřikrát! Již v úvodu napověděl, jakým směrem se bude zápas ubírat, Mazouch. Následně na něj navázal 18letý benjamínek Matouš Varačka. A klid do druhé půle na kopačky přidal Filip Vaněk, jenž zamířil do soupeřovy sítě rovnou dvakrát. Hajičovi svěřenci tedy šli do dalšího dějství ničím neohroženi, vedli pohodlně 4:0.

V rozmezí 51. a 54. minut se zaskvěl domácí Tomáš Mazouch, když k brance z první půle přidal další dvě, zkompletoval hattrick, a vlastně utkání definitivně rozsekl. Mariánské Lázně stále hrály roli pouhého sparingpartnera a jen přihlížely, jak do jejich sítě padá gól za gólem. Ten sedmý, již poslední, přidal Dominik Suda, a udělal tak za soběslavskou sezonou definitivní tečku.

„Mariánkám jsme mohli dát klidně i desítku. Třeba Vaněk mohl několikrát zkompletovat hattrick, což se mu nakonec nepovedlo. Za poslední zápas sezony chci pochválit celý tým,“ říkal po utkání vedoucí Soběslavi Michal Lemberka.