SOBĚSLAV – První vystoupení před vlastními diváky mají za sebou divizní fotbalisté Soběslavi. V sobotu odpoledne přivítali Doubravku a sehráli na své poměry dost netypický zápas. Utkání totiž poprvé v divizi na soběslavském stadionu rozhodly až penalty a domácí hráli téměř celý druhý poločas proti soupeři v deseti. Po faulu na útočníka Dvořáka byl totiž vyloučen doubravský kapitán Novák. V té době už Spartak 0:1 prohrával a bušil do plných. Vyrovnání se dočkali domácí zásluhou náhradníka Marka Smetany až v 87. minutě a přišly na řadu penalty. Z první pětice neuspěli ve druhé sérii Vaněk a Stružka. Nakonec rozhodli až sedmí střelci. Na soběslavské straně se nemýlil Žalda, zatímco Kuník zneškodnil Brožův pokus doprostřed branky. Soběslav tak získala po remíze 1:1 druhý bod za výsledek 6:5 po penaltách.

FK Spartak Soběslav – SK Senco Doubravka 1:1 (0:0), penalty 6:5

Branky: 87. Smetana – 48. Morávek

Rozhodčí: Bednář – Brychta, Vrchota. Delegát: Pešek

ŽK: 2:2 (Maršík, Mazouch – Krejčí, Brož). ČK: 0:1 (53. Novák)