Soběslav přejela hattrickem Aleše Kutnera o záchranu bojující Hořovicko a s vylepšeným skóre se vrátila na třetí místo.

Soběslav hostila ve druhém domácím střetnutí po sobě čtrnácté Hořovicko a bleskově šla do vedení. Úvodní gól po 63 vteřinách udal jasný ráz zápasu. Za čtvrt hodiny přidal opět Aleš Kutner druhou trefu. „Uklidnilo nás to až moc,“ řekl k rychlému dvougólovému vedení vedoucí mužstva Soběslavi Michal Lemberka. Středočeši se pomalu dostávali do hry, ale nebezpečné šance přišly až v druhém poločasu, kdy je spolehlivý Kuník skvěle vychytal. Třetí gól a zároveň hattrick vsítil v 66. minutě Kutner pro změnu hlavou po rohu. Čtyři minuty na to zvýšil střelou z vápna Vaněk. A zápas završila akce náhradníků v samém závěru. Mazouch se prosadil po souhře s Brabcem a stanovil konečné skóre na 5:0.

FK Spartak Soběslav – FK Hořovicko 5:0 (2:0)

Góly: 2., 16. a 66. Kutner, 70. Vaněk, 87. Mazouch.

Rozhodčí: Dohnal – Matějček, Matyš. Delegát: Rauch.

ŽK: 2:3 Kutner, Hromada – Smetana, Mencl, Mach

Zdroj: jihoceskyfotbal.cz