Soběslav ve čtvrtém divizním kole přišla o vedení v tabulce nejtěsnější porážkou v Přešticích, které vystřídaly spartakovce v čele soutěže.

Spartak po třech výhrách v řadě nastoupil na hřišti ambiciózních Přeštic. Souboj o první příčku nakonec těsně prohrál. Domácí měli po celý zápas územní převahu, ale vytvořili si minimum šancí. Soběslav spoléhala na brejky. Dvě největší příležitosti měl na kopačce Vaněk. V první půli běželi s Varačkou na jediného obránce, ale zakončoval těsně vedle. Ve druhé trefil jen brankářovu náruč. „Když už si všichni mysleli, že zápas skončí 0:0, tak v 82. minutě chyboval obránce Zeman a Remiáš po centru z pravé strany hlavou nezaváhal. Výborně hrající Přeštice už nás bohužel nepustily do kloudného zakončení a uhájily vítězství,“ komentoval klíčový okamžik vedoucí soběslavského týmu Michal Lemberka. Nejlepším hráče Spartaku byl Aleš Kutner ve středu zálohy, který na konci poločasu vyšel z hlavičkového souboje s tržnou ránou na nose.