Spartakovci se mohli případným vítězstvím posunout na třetí příčku, ale vítěznou sérii o záchranu bojujícího Petřína Plzeň neukončili. „Pomalý start zápasu z naší strany dostal Petřín do tempa, po čtvrt hodině jsme se oklepali, ale nakonec jsme byli potrestáni gólem, dle mého soudu z ofsajdu. Rozhodčí byli jiného názoru a bylo to 1:0. Trenér Hajič obdržel premiérovou žlutou kartu,“ řekl vedoucí mužstva Michal Lemberka k situaci v 19. minutě a Demeterově gólu, kdy se po evidentním ofsajdu řítil sám z půlky na Kuníka. Do přestávky se však hrálo podle soběslavských not a odměna se dostavila po půl hodině, kdy po rychlém výpadu do otevřené domácí obrany Mazouch uvolnil Varačku, který tváří v tvář brankáři nezaváhal. „Druhá půle byla jasně naše, ale stále nás trápí proměňování šancí. Domácí z jedné z mála šancí po naší chybě doslova procedili Kuníka. Zbytek zápasu už byla jen křeč a opakování zahazovaní šancí,“ litoval Lemberka a vyzdvihl výkony Varačky se Zemanem.

SK Petřín Plzeň – FK Spartak Soběslav 2:1 (1:1)

Góly: 19. Demeter, 67. Černý – 32. Varačka.

Rozhodčí: Vnuk – Lafek, Doubrava. Delegát: Brož.

ŽK: 4:4 Zoubek, Demeter, Šulc, Škarda – Boháč, Hromada, Kuník, Zeman