V domácím prostředí odehrála vítězné utkání Soběslav s předposledním Chebem. V rozlučce s vlastními fanoušky měla výraznou převahu a zaslouženě brala všechny body.

Spartakovci odehráli kvalitní utkání. Jediné, co je mohlo mrzet, že neproměnili ještě další šance. „Kdyby byl poločas 7:0, nemůže říct nikdo ani půl slova,“ poznamenal přihlížející bývalý hráč Soběslavi Milan Mazouch.

Z domácí strany to byl festival zahozených příležitostí. Loučící se Martin Dvořák, který od soběslavských funkcionářů obdržel dárkový koš a v zimě vrací do mateřské Kamenice nad Lipou, mohl klidně zaznamenat hattrick. „Bohužel ze hřiště odešel jen s asistencí na druhý gól v zápase,“ litoval Mazouch Dvořákových šancí. Někdejší nejlepší střelec krajského přeboru střídal krátce po zahájení druhé půle.

To už na ukazateli skóre svítal stav 3:0. Skóre otevřel po Vaňkově centru zblízka Michal Hromada a v závěru poločasu dvakrát úřadoval Filip Vaněk. Nejprve skóroval po Dvořákově asistenci, podruhé zvyšoval po výborném uvolnění po levé straně Kutnera a centru do vápna na zadní tyč.

„Druhá půle začala ve velmi volném stylu a k vidění bylo několik šancí na obou stranách,“ popsal Milan Mazouch. Po hodině přidal čtvrtou trefu Vojtěch Zeman z penalty za faul na Varačku. Chebští odpověděli vzápětí čestným úspěchem Kubince. „Zbytek zápas se jen dohrával,“ dodal Mazouch.