Zvolte si svou Sportovní hvězdu čtenářů Táborského deníku za rok 2017

Tábor – Rok se s rokem sešel a čtenáři Táborského deníku mohou znovu nechat zazářit svou sportovní hvězdu.

Stane se tak díky anketě, která doprovodí slavnostní ceremoniál v rámci Plesu sportovců. Ten se koná v sobotu 10. února v táborském hotelu Palcát.

Už v loňském roce si čtenáři volili svou hvězdu prostřednictvím internetového hlasování. V mimořádně sledovaném souboji se nakonec nejvýrazněji činili příznivci florbalisty Josefa Mareše, opory divizního týmu 1. FbK Tábor, která v té době figurovala na čele střelecké listiny celé soutěže.

Stejná možnost se sportovním příznivcům z řad návštěvníků našeho webu otevírá i letos. Do pětičlenné nominace tentokrát zařadil Táborský deník dva jednotlivce, dva kolektivy a stejně jako loni i jeden organizační tým.

FK Spartak Soběslav (fotbal, muži)

Soběslavský fotbal zapsal v loňském roce do své kroniky vpravdě historickou kapitolu. Po úspěšném tažení jihočeským přeborem si mužstvo Spartaku poprvé vybojovalo šanci zahrát si republikovou soutěž, a tu také bez váhání přijalo. Tým pod vedením Radka Hajiče, jehož kádr tvoří z drtivé většiny kmenoví soběslavští hráči, odstartoval do bojů v divizní skupině A fantasticky a dlouho pobýval v popředí tabulky. V závěru se sice po sérii porážek propadl a čeká ho poměrně těžké jaro, ani to však nesnižuje loňský přelomový úspěch spartakovského fotbalu.

Hlasujte na stránce Táborského deníku:
https://taborsky.denik.cz/ostatni_region/zvolte-si-svou-sportovni-hvezdu-ctenaru-taborskeho-deniku-za-rok-2017-20180124.html