Soběslav: V pátek 8. 1. 2016 proběhlo v soběslavské sportovní hale představení nových dresů. Na společné focení dorazilo 18 dětí.

V kategorii přípravek působí soběslavský trenér Martin Petrů, který si díky své šikovnosti a pracovitosti získal srdce dětí. A tuto informaci nám potvrdily samotné děti. Když 4. prosince 2015 vlítli na trénink přípravky čerti a chtěli odnést trenéra do pekla, bránilo ho nejedno soběslavské lvíče.

Pokud chcete i Vy rozšířít soběslavskou fotbalovou rodinu a zapojit své dítě do nejoblíbenějšího sportu na světě, pak můžete kontaktovat naše dva trenéry kteří se starají o naše nejmenší.

V kategorii mini přípravka (5 – 6 let) je to Jan Vyhlídka, tel: 775 876 610 nebo e-mail: vyhlidka@kovosvit.cz

V kategorii přípravka (7 – 9 let) je to Martin Petrů, tel: 732 417 441 nebo e-mail: petrino2@seznam.cz

novedresypripravka spolecnapripravkanovedresy

připravil: Lukáš Hromada