TJ Tatran Sedlčany vs FK Spartak Soběslav

Skóre: 1 - 1

Report zápasu

2. kolo Fortuna Divize A

Pohled trenéra: Napravit nepovedený vstup do sezóny (1:6 v Březové) a s odhodláním (bohužel bez čtyř hráčů!) jsme odjížděli do Sedlčan. Všechny předpovědi, které tomuto zápasu předcházely, se potvrdily. Precizní organizace a zápas před téměř tisícovkou diváků byly pro všechny naše kluky obrovským zážitkem a mě nezbývá než smeknout klobouk a od Sedlčanských se učit. My jsme se trochu poučili ze zápasu MOL Cupu (1:3), nepustit domácí do brejkových situací, což se myslím povedlo. Po celý zápas jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem, vytvořili si tři tutové šance (domácí také), takže si myslím, že konečná remíza je asi spravedlivá. Je to první bodík, který ale musíme doma potvrdit se zatím stoprocentním Krumlovem.

Branky: 49. Sirotek – 62. T. Mazouch

Rozhodčí: Pekař – Mrkáček, Martínek

Delegát: Urban

Žluté karty0:1 Podráský

Červené karty: 0:0

Diváků: 904

Nejlepší hráči: celý tým

Soběslav: Kuník – Hromada, Suchan, Boháč, Podráský – T. Mazouch, Nohava, M. Mazouch, Žalda (90.+1 Maršík) – Šmídmajer (86. Neruda), Fischer. Trenér Radek Hajič.

Záznam utkání: tvcom.cz

2. Lukáš PodráskýYellow Card