FK Olympie Březová vs FK Spartak Soběslav

Skóre: 6 - 1

Report zápasu

1. kolo Fortuna Divize A

Pohled trenéra: Těžko se mi hodnotí první divizní zápas. Myslím, že výsledek neodpovídá dění na hřišti. Domácí měli v prvním poločase o trochu vice ze hry, ale do 70. minuty jsme jim byli důstojným soupeřem. To když za stavu 1:2 v náš neprospěch J. Šmídmajer neproměnil obrovskou příležitost na vyrovnání. Bohužel tři minuty na to po chybě (bohužel v tomto zápase několikáté) dali domácí třetí gól, my otevřeli hru, a následovala hrůzná čtvrthodinka. Udělali jsme v zápase příliš chyb a to zkušení domácí hráči nemilosrdně trestali. Musíme se poučit a zkusit překvapit v Sedlčanech.

Branky: 5. Vůjtěch, 45. Šaloun, 74. Kursa, 78. a 89. Vaněček, 81. Peterka – 51. Boháč

Rozhodčí: Kříž – Košan, Štychová

Delegát: Říha

Žluté karty0:1

Červené karty: 0:0

Diváků: 265

Nejlepší hráči: Podráský

Soběslav: Kuník – Hromada, Suchan, Boháč, Chotovinský – T. Mazouch (73. Janoušek), Podráský (75. Dvořák), Nohava, T. Mazouch, Žalda (46. Fischer) – Šmídmajer. Trenér Radek Hajič.

Záznam utkání: tvcom.cz

2. Lukáš Podráský