Soběslav/Veselí – Dačice 3:1

Zápas jsme začali ve velkém stylu, kdy se nám dařila kombinace, přesné pasy na nabíhající záložníky, střelba, prostě vše a prvních dvacet minut bylo naprosto ukázkových. Každá hostina, ale jednou končí a u nás skončila už po dvaceti minutách a pak jsme se protrápili k výhře, ale popořadě.

10. min. – David Jakeš vymetl ukázkovým přímákem vingl 1:0.

12. min. – Karolína Vaňková, největší bojovnice tohoto zápasu, vybojovala míč, ale slabou střelu brankář zlikvidoval. Poté měla ještě další příležitosti, ale vše jí brankář zlikvidoval.

15. min. – Tomáš Petrásek vybojoval míč, přesným pasem našel Vencu Návaru a ten se nemýlil, k tyči a 2:0.

18. min. – Akce po ose Kryštof, Elda, Jáchym, Roman a ten z dálky levou k tyči zvyšoval na 3:0.

Poté přišlo ještě pár ukázkových akcí, ale bez gólu a pak jsme podlehli uspokojení a do konce zápasu se trápili.

Ve 33. minutě jsme dostali góla „bodlem“ z 30 metrů a naštěstí to bylo od soupeře vše. O druhé půli se nemá cenu rozepisovat, prostě jsme se protrápili k výhře 3:1.

Ještě zmíním, že zápas jsme sehráli na hřišti ve Veselí, kam nás přišlo podpořit celkem dost diváků.

trenér: Pavel Kučera