První zářijový víkend nám načali družstva žáků. Ti sehráli své zápasy se Spartakem Trhové Sviny. Od pěti hodin byl souběh zápasů našich mužů a v neděli zakončili víkend svým zápasem s Lišovem dorostenci.

Starší žáci:

Soběslav – Trhové Sviny 0:3

Mladší žáci:

Soběslav – Trhové Sviny 7:0

Góly: Hoško 3x, Kouba 2x, Hňup a Holas

Dorost:

Lišov – Soběslav/Veselí 1:5

Góly: Štětina 2x, Vaněk 2x, Novotný

Druhý zápas jsme se znovu sešli ve velmi hojném počtu, kdy na střídačce máme k dispozici 5 až 6 lidí. Ta samá pochvala platí i pro účast na trénincích, kdy nás zatím nejméně bylo dvanáct. Chyběl sice špílmachr Roman Pokorný, kdy hra bez něj byla taková neučesaná, spíš boj než pěkný fotbal, ale nakonec jsme soupeře dokázali porazit znovu větším počtem branek. V 8. minutě byl první vážnější útok a Filip Štětina propálil vše před sebou, ale těsně vedle. 22. minuta a znovu Filip Štětina v úniku z leva a pod brankářem, který tuto střelu podcenil, dal bombou pod ním na 0:1. 27. minuta jmenovec Filip, tentokrát Vaněk a znovu z leva, k tyči 0:2. Po přestávce naše snaha polevila, myšlenkami ještě v kabině, snad že nás nemůžou ohrozit, jsme si začali zahrávat a po trestuhodné chybě Petráska, kterou okoukal den před tím od velmi zkušeného beka Soběslavského B týmu, soupeř snížil na 1:2. Naštěstí jsme se probudili a po nádherném centru Karolíny Vaňkové, Filip Štětina, po sedmi zazděných tutovkách, zvyšoval téměř do prázdné na 1:3. 70. minuta po nejhezčí kombinaci v zápase na jeden dotek, skóroval Lukáš Novotný na 1:4. 75. minuta po vydařené akci a brankářem vyražené střele, upravil Filip Vaněk pod brankářem na konečných 1:5.

Muži B:

Planá nad Lužnicí – Soběslav 3:3